قیمت کالسکه دلیجان

دلیجان شرکت ایرانی تولید کننده سیسمونی کودک میباشد.از جمله  مهمترین محصولات این شرکت میتوان به کالسکه دلیجان ، روروئک دلیجان  ، کریر دلیجان ، سه چرخه دلیجان ، صندلی ماشین دلیجان ، صندلی غذای دلیجان و  … اشاره نمود.در این قسمت به بررسی اطلاعات در زمینه معرفی و قیمت کالسکه دلیجان خواهیم پرداخت.

قیمت اسکلت کالسکه دلیجان مدل بنیتا : 277،000 تومان

قیمت اسکلت کالسکه دلیجان مدل یوفو: 261،000 تومان

قیمت اسکلت کالسکه دلیجان مدل 130 :226،000 تومان

 

نکته : قیمت پارچه ( روکش ) کالسکه از 80 هزارتومان تا 180 هزارتومان بسته به کیفیت و نوع پارچه تشک متغیر میباشد .

 

قیمت کالسکه عصایی دلیجان مدل دیبا : 348،000 تومان

قیمت کالسکه دوقلو عصایی دلیجان مدل دیبا  : 638،000 تومان

قیمت اسکلت کالسکه دوقلو دلیجان مدل ونوس :  360،000 تومان

قیمت کالسکه دلیجان مدل روما: 815،000 تومان

قیمت کالسکه دلیجان  مدل روماپلاس : 860،000 تومان

قیمت کالسکه دلیجانقیمت کالسکه دلیجان

انواع کالسکه دلیجان از نظر نوع پارچه

کالسکه های شرکت دلیجان به دو صورت ( اسکلت تنها) و ( با روکش) فروخته میشود.
برای مثال کالسکه عصایی دیبا و کالسکه دلیجان مدل روما به دلیل ساختار خاص با پارچه های مخصوص که تولید خود شرکت دلیجان است فروخته میشود.
اما کالسکه های مدل
130
یوفو
بنیتا
هم با پارچه های شرکت دلیجان به فروش میرسد و هم میتوانید اسکلت تنها را خریداری کرده و از پارچه های بازار استفاده کنید.
به دلیل ست کردن چند تیکه سرویس کالسکه ، تنوع کم و قیمت نسبتا بالای پارچه های شرکت دلیجان بسیاری از افراد از پارچه های مشابه در بازار استفاده میکنند.

قیمت کالسکه دلیجان

کالسکه دلیجان

همه ما میدانیم آغوش والدین برای نوزادان امن ترین مکان میباشد.ولی گاهی اوقات حمل و نقش کودکان برای والدین سخت و طاقت فرسا می باشد به همین دلیل وسایلی برای حمل و نقل کودکان در نظر گرفته شده است. مهمترین ، محبوب ترین و پرکاربردترین وسیله در سیسمونی کودکان کالسکه می باشد.که مجموعه سیسمونی ورانو پس از سال ها تجربه و بررسی بازار سیسمونی به این نتیجه رسید که برند معتبر دلیجان بهترین کالسکه هارا از نظر کیفیت و قیمت داراست.در ادامه به بررسی انواع مدل های کالسکه دلیجان خواهیم پرداخت :

قیمت کالسکه دلیجان مدل 130

در ابتدا به معرفی ارزان ترین کالسکه دلیجان مدل 130 خواهیم پرداخت :

کالسکه دلیجان مدل 130 دارای هشت چرخ محکم  و مقاوم از جنس EVA است.در جهت حمل و نقل آسان شرکت دلیجان چرخ های جلو را با قابلیت چرخش 360 درجه ارائه داده است.برای جلوگیری از حرکت کالسکه در مواقعی که کالسکه در سطح شیب دار است یا نمیخواهید به هر دلیل حرکت کند میتوانید چرح های عقب را قفل کنید.این کالسکه را می توانید به راحتی جمع کنید تا فضای کمتری را اشغال کند تا بتوانید حمل و نقل آسانی داشته باشید.از دیگر قابلیت های این کالسکه می توان به حرکت دسته رو به والدین اشاره کرد.

جنس بدنه این کالسکه فلزی است .دارای یک سبد خرید در زیر کالسکه برای قرار دادن وسایل نوزاد مانند شیشه شیر ، عروسک و … می باشد.این کالسکه می تواند تا 40 کیلوگرم وزن را تحمل کند.سایبان این کالسکه باعث محافظت از کودکان در برابر نور افتاب و اشعه ماورا بنفش می شود.

این کالسکه داری پشتی سه حالته شامل : خوابیده ، نیمه نشسته و نشسته میباشد.شرکت دلیجان این کالسکه را به دو صورت اسکلت تنها و با پارچه می فروشد که مجموعه سیسمونی ورانو اسکلت تنها را از این شرکت خریداری و بفروش می رساند.

قیمت کالسکه دلیجان

قیمت کالسکه دلیجان مدل یوفو UFO

پس از معرفی کالسکه 130 دلیجان به معرفی و بررسی کالسکه یوفو خواهیم پرداخت :

این کالسکه دقیقا همانند کالسکه 130 با دو تفاوت  می باشد.

تفاوت اول : این کالسکه علاوه بر تمامی قابلیت های کالسکه 130 دلیجان در قسمت دسته این کالسکه یک جالیوانی تعبیه شده است که بین این دو جا لیوانی یک باکس کوچک برای وسایل ضروری می باشد.

تقاوت دوم : این کالسکه دارای دسته تنظیم ارتقاع میباشد . جهت تنظیم قد والد برای راحتی و کنترل بیشتر بروی کالسکه در حرکت ساخته شده است.

کالسکه-دلیجان-مدل-یوفو

قیمت کالسکه دلیجان مدل بنیتا (Benita)

پس از معرفی کالسکه یوفو به معرفی کالسکه بنیتا خواهیم پرداخت :

در نگاه اول هر سه کالسکه یوفو ، 130 و بنیتا از لحاظ ظاهری تقریبا شبیه به هم هستند ولی در واقع استحکام و مقاومت بدنه بنیتا بیشتر است و از لحاظ کیفیت چرخ ها نیز این کالسکه دارای برتری می باشد.چرخ های جلوی این کالسکه دارای کمک فنر می باشد و کل چرخ های این کالسکه 6 عدد می باشد که 4 چرخ در جلو و 2 چرخ بزرگتر در عقب کالسکه تعبیه شده که زیبایی خاصی را به این کالسکه بخشیده است.

کالسکه دلیجان مدل بنیتا

قیمت کالسکه عصایی دلیجان مدل دیبا

سه کالسکه قبلی با اندکی تقاوت تقریبا شبیه به هم بودند ولی کالسکه عصایی یک کالسکه متفاوت از کارخانه بزرگ دلیجان است.

یکی از بزرگترین معایب کالسکه از نظر والدین جای گیر بودن آن ها میباشد.کالسکه عصایی دلیجان به این دلیل محبوبیت زیادی در بین والدین پیدا کرده که فضای بسیار کمی را اشغال می کند و وزنی بسیار سبک دارد که حمل آن را بسیار آسان کرده است.از نقطه ضعف های این کالسکه می توان به نداشتن دسته رو به مادر و ظرفیت پایین تحمل وزن اشاره کرد.

سه کالسکه قبلی با اندکی تقاوت تقریبا شبیه به هم بودند ولی کالسکه عصایی یک کالسکه متفاوت از کارخانه بزرگ دلیجان است.

یکی از بزرگترین معایب کالسکه از نظر والدین جای گیر بودن آن ها میباشد.کالسکه عصایی دلیجان به این دلیل محبوبیت زیادی در بین والدین پیدا کرده که فضای بسیار کمی را اشغال می کند و وزنی بسیار سبک دارد که حمل آن را بسیار آسان کرده است.از نقطه ضعف های این کالسکه می توان به نداشتن دسته رو به مادر و ظرفیت پایین تحمل وزن ( 18 کیلوگرم ) اشاره کرد.

کالسکه عصایی دلیجان دارای مدل دوقلو کنار هم می باشد.

کالسکه عصایی دلیجان

3 نقد و بررسی قیمت کالسکه دلیجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *